جهت ساخت وب سایت شرکتی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. برای مشاهده فیلم کوتاه آموزش ساخت سایت با نوین سایت ساز بر رویه لینک زیر کلیک نمایید.
  مشاهده فیلم آموزش ساخت سایت
 2. عنوان وب سایت را به فارسی درج کنید. عنوان بیانگر نام فارسی وب سایت شما می باشد. برای مثال فروشگاه الماس
 3. عنوان انگلیسی سایت را بدون فاصله درج کنید (برای مثال عنوان انگلیسی iran و دامنه ساخته شده برای تست iran.pepsinweb.ir .
 4. ایمیل خود را صحیح و با فرمت xyz@example.com درج کنید.
 5. شماره موبایل به عنوان یکی از راههای ارتباطی پشتیبانان نوین سایت ساز با شما می باشد. لطفا شماره همراه خود را صحیح و با 0 درج کنید.
 6. نام کاربری جهت ورود شما به پنل مدیریت سایت خود در نظر گرفته شده و حداقل 4 کاراکتر و به انگلیسی درج گردد.
 7. عدد تصادفی نمایش داده شده به صورت حروف می باشد و جهت پذیرفته شدن آن از شما حروف نمایش داده شده را به عدد در مکان مورد نظر درج کنید و بعد از آن بر روی دکمه ساخت سایت کلیک کنید.
 8. پس از ثبت سایت به مدت 14 روز فرصت دارید که سایت را از پنل مدیریت سایت به مدت 1 سال یا بیشتر تمدید نمایید.
 9. پس از ثبت سایت می توانید نام سایت دلخواهتان (مثلا دامنه www.yourname.ir) را بر رویه سایت تنظیم نمایید. که این کار توسط مدیر سایت برای شما انجام خواهد شد.
 10. در صورتی که دامنه ای را از قبل تهیه کرده اید و قصد دارید آن را بر روی سایت خود تنظیم کنید ، کافی است ns های آن را به ns1.novinsitesaz.com و ns2.novinsitesaz.com تغییر دهید و سپس به ما اطلاع دهید.
جهت سفارش وب سایت اختصاصی نیز با ما در تماس باشید.
شماره تماس مشاوره : 633-15-15-0910


سوالات متداول

سایت ساز شرکتی

همواره یکی از چالش های پیش روی شرکت های کوچک و تازه تاسیس عدم توانایی در هزینه بالا جهت ایجاد و ب سایت می باشد. ما با ارائه سایت ساز شرکتی پپسین سعی کرده ایم تا با کمترین هزینه به ارائه وب سایتی با امکانات بالا و ظاهری حرفه ای بپردازیم. با سایت ساز شکرتی پپسین شما تنها با تکمیل یک فرم می توانید ب دون نیاز به داشن برنامه نویسی وب سایت شرکت خود را اماده و در کمترین زمان شعبه شرکت خود را در فضای وب افتتاح کنید.

طراحی وب سایت شرکتی

هر شرکتی جهت معرفی خدمات و محصولات ، نیاز به یک وب سایت دارد و طراحی وب سایت شرکتی همواره نیازمند رعایت یک سری از اصول می باشد. پپسین وب پس از سال ها فعالیت در زمینه طراحی سایت شرکتی با برندهایی چون ن وین سایت ساز و نوین تدبیر حال به این توانایی رسیده است که بتواند وب سایتی مطابق نیازهای شرکت شما طراحی کند.

ساخت سایت شرکتی

ساخت سایت شرکتی به عنوان اولین نیاز یک شرکت می باشد. شما باید به وب سایت خود به همان اندازه اهمیت دهید ک ه به دفتر شرکت اهمیت می دهید و حتی به این نکته توجه داشته باشید بسیاری از مشتریان شما قبل از اقدام به حضور در شرکت، نام برند شما را در موتورهای جستجو یافته و پس از بازدید از وب سایت شما ، به اعتماد اولیه از برند شما دست خواهند یافت.

مشاوره رایگان : 
09101515633
03158288817