ساخت اپلیکیشن وب ویو اندروید برای سایت جوملا

ساخت اپلیکیشن وب ویو اندروید برای سایت جوملا

ساخت اپلیکیشن وب ویو اندروید برای سایت جوملا

جوملا به عنوان یکی دیگر از سیستم‌های مدیریت محتوا دنیا به شمار می‌آید و می‌توان آن را بعد از وردپرس به عنوان محبوب‌ترین cms  رایگان و متن باز معرفی کرد. جوملا مبتنی بر زبان برنامه نویسی PHP  و تحت فریمورک MVC  طراحی شده است و از مزیت‌های آن می‌توان به سازگاری ذخیره سازی اطلاعات با اکثریت پایگاه‌های داده اشاره کرد. ویژگی هایی از قبیل آسانی استفاده ، انعطاف پذیری ، امنیت بالا و به روز رسانی مداوم نسخه‌های آن موجب شده تا در ایران استفاده از این CMS از رشد بالایی برخوردار گردد و در این بخش قصد داریم به ساخت اپلیکیشن وب ویو اندروید برای سایت جوملا بپردازیم.

با جوملا شما می‌توانید در کمترین زمان و بدون نیاز به دانش طراحی سایت به ساخت وب سایتی حرفه ای پرداخته و در این جهت امکانات بی شماری در دسترس خواهید داشت. جوملا کاملا این قضیه را اثبات کرده است که می‌تواند هر نوع سایتی را پوشش دهد ، اما یکی از چالش‌های پیش روی بسیاری از کاربران این CMS طراحی برنامه اندروید متصل به وب سایت است. تبدیل وب سایت جوملا به اپلیکیشن اندروید می‌تواند به عنوان بهترین راه حل مطرح باشد و تیم نیز سعی کرده است در جهت پوشش این نیاز به ارائه سامانه تبدیل سایت به برنامه اندروید بپردازد و شما به آسانی و در کمترین زمان به تبدیل سایت جوملا به برنامه اندروید رایگان بپردازید.

باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از این روش برای وب سایت هایی مناسب است که دارای قالب ریسپانسیو بوده و برنامه وب ویو تنها به عنوان یک رابط وب سایت شما را در قالب برنامه اندروید باز می‌کند. البته سعی کرده ایم که با ارائه یک سری شخصی سازی بر روی برنامه، ظاهری کاملا مشابه یک برنامه اندروید اختصاصی ارائه دهیم.

افزونه اپلیکیشن ساز جوملا

یکی از چالش هایی که بسیاری از کاربران جوملا با آن مواجه می‌باشند، عدم اطمینان به بسیاری از افزونه هایی است که در جهت ارائه یک سری از خدمات مرتبط برای این CMS  ارائه شده اند و بسیاری از آن‌ها این اجازه را نمی‌دهند که هر افزونه ناشناسی را بر بستر CMS  خود نصب و  به استفاده از آن بپردازند. برای مثال، برای این که شما برای وب سایت خود یک برنامه اندروید داشته باشید نیاز است تا از افزونه اپلیکیشن ساز جوملا استفاده کنید. حال ما راه حل دیگری را به شما پیشنهاد می‌کنیم، این که برای وب سایت خود با استفاده از سامانه پپسین یک وب ویو کاملا حرفه ای طراحی کنید. بدین وسیله دیگر نیازی به نصب افزونه اپلیکیشن ساز اندروید جوملا نداشته و به راحتی و تنها با درج کردن لینک وب سایت خود برنامه اندروید مرتبط به وب سایت را از ما تحویل خواهید گرفت. 

همواره زمانی که نام اپلیکیشن ساز جوملا شنیده می‌شود ناخودآگاه این ذهنیت به وجود می‌آید که می‌توان به طراحی اپلیکیشن کاملا اختصاصی بر روی بستر جوملا پرداخت ، ولی هدف ما ارائه این چنین محصولی نبوده بله ما قصد داریم بدون این که نیاز به نصب پلاگینی بر روی CMS ، به ارائه برنامه اندروید مرتبط به وب سایت شما بپردازیم.